Aktuální jídelní lístek pro ZŠ i MŠ Koleč.

ZÁKLADNÍ ŠKOLA - ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

Vážení rodiče,

nyní jedna provozní záležitost. V červenci se budou malovat všechny chodby ve škole. V přízemí školy, kde bojujeme s vlhkostí, se musí omítky opravit a přemalovat. Musí to být udělané minimálně měsíc před výmalbou, abychom pak neměli na stěnách mapy.

Opravné práce již začaly a budou probíhat o víkendech do konce května.

Chodba v přízemí bude tedy do konce školního roku v režimu oprav.

Děkuji za pochopení.

S pozdravem,

Základní škola Koleč

Vážení rodiče,

volba člena školské rady z řad rodičů stále probíhá, prosím o vhazování hlasovacích lístků do krabice v přízemí školy.

Děkuji mnohokrát.

Základní škola Koleč

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vážení rodiče,

v rámci nových opatření se od 3. 5. 2021 ve škole testuje pouze jednou a to v pondělí. Dále již můžeme mít tělesnou výchovu, ale pouze venku. Proto, prosím, sledujte počasí, aby měli žáci vhodné oblečení. Při pobytu či sportu venku žáci nemusí mít roušky, ale za předpokladu, že budou dodrženy 2m odstupy.

Jinak se zatím nic zásadního nemění. Stále jedeme v přísném epidemiologickém režimu - roušky, respirátory, homogenní skupiny žáků, žádné kroužky ani jiné akce a výlety.

Hezký den,

ředitelka ZŠ Koleč