Oslovení rodičů

05.08.2012 17:47

Vážení rodiče, milé děti,

ke dni 1.8. 2012 jsem byla jmenována do pozice ředitelky ZŠ Koleč. Tímto bych se Vám ráda krátce představila. Jsem rodačkou ze Zákolan. Má rodina se následně přestěhovala do Kolče, což je rodiště mé matky. V současné době bydlím ve Velkých Přílepech. Studovala jsem pedagogický směr se zaměřením na speciální pedagogiku na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. A od roku 2001 do současnosti jsem působila jako odborný pedagog.

Stručné informace pro školní rok 2012/2013:

• Žáky do první třídy bude mít paní učitelka Burová
  • Žáky zařazené do 2., 3., a 4. třídy bude mít paní učitelka Kalkušová s asistentkou učitele

Ve školním roce 2012/2013 bude zajištěna ranní i odpolední družina. Nabídka kroužků v odpoledních hodinách v rámci družiny je zatím v jednání. Předběžně se jedná o kroužky: počítačový, sportovní, výtvarný, hudební, keramický, popřípadě Aj pro žáky 1. a 2. třídy.

Pokud budete mít během prázdnin nějaké dotazy, můžete se na mě obrátit. Současně bych Vás chtěla pozvat na společné setkání v posledním srpnovém týdnu na zahradě školy. Přesné informace o tomto setkání upřesním pozvánkou, doručenou poštou.

Těším se na následnou spolupráci a přeji hezký zbytek prázdnin.

S pozdravem,

Mgr. Michaela Kalkušová