O naší škole

Budova školy

Budova základní školy byla postavena v roce 1889 v klidném prostředí na severovýchodním okraji Kolče. V patře budovy jsou dvě klasické učebny a v podkroví budovy je výtvarná a počítačová učebna s interaktivní tabulí a moderním vybavením s přístupem na internet. Počítače používáme při výuce téměř všech předmětů, včetně informatiky, k získávání informací a ke komunikaci mezi žáky a světem. V přízemí budovy pak máme tělocvičnu a školní družinu.

Snažíme se vytvářet příjemnou, klidnou a přátelskou atmosféru a přitom vést děti k zodpovědnému chování ve škole i na veřejnosti. Vztah učitelů a žáků je založen na vzájemné důvěře.

ŽÁCI NAŠÍ ŠKOLY

Školní rok 2019/2020

V tomto školním roce budou otevřeny tři třídy.

Jednotlivé ročníky budou spojeny takto: první a druhý ročník

třetí a čtvrtý ročník

pátý ročník

Žáky prvního a druhého ročníku vyučuje Mgr. Soňa Burová, Lucie Plachá a Petra Drdová. U ostatních ročníků se budou střídat vyučující dle předmětů - Mgr. Naděžda Mejtská, Mgr. Michaela Kalkušová, Mgr. Soňa Burová, Lucie Plachá a Petra Drdová.

Počty žáků ve školním roce 2019/2020

1. ročník - 6 žáků

2. ročník -  9 žáků

3. ročník -  3 žáci

4. ročník -  7 žáků

5. ročník -  8 žáků

Celkem v tomto školním roce bude na škole 33 žáků.